Отзывы о компании 12 Баллов канцтовары оптом и в розницу
Маряна Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Маряна, дякуємо за ваш відгук!
Андрій С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Андрій, дякуємо вам за відгук!
Наталія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую продавцю за швидку відправку, прийшло гарно запаковано + маленький подаруночок. Буду замовляти ще!)
Комментарий продавца
Наталія і вам щиро дякуємо за відмінний відгук!
Ольга У.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ольга, дякуємо за ваш відгук!
Світлана Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сервіс на висоті,всі мої побажання виконано,запаковано охайно,буду ще звертатися
Комментарий продавца
Світлана, щиро дякуємо вам за відгук!
Тетяна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Зошити супер. Якість чудова. Рекомендую
Комментарий продавца
Тетяна, щиро дякуємо за ваш відгук та рекомендацію!
Анастасія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена даним магазином канцтоварів! Замовляю вже не перший рік дітям для школи. Великий асортимент в одному місці, все чудової якості, швидке відправлення та доставка. Рекомендую!
Комментарий продавца
Анастасія, щиро дякуємо вам за відгук та рекомендацію! Завжди раді постійним покупцям!
Маряна, дякуємо за ваш відгук!
Андрій, дякуємо вам за відгук!
Дякую продавцю за швидку відправку, прийшло гарно запаковано + маленький подаруночок. Буду замовляти ще!)
Наталія і вам щиро дякуємо за відмінний відгук!
Ольга, дякуємо за ваш відгук!
Сервіс на висоті,всі мої побажання виконано,запаковано охайно,буду ще звертатися
Світлана, щиро дякуємо вам за відгук!
Зошити супер. Якість чудова. Рекомендую
Тетяна, щиро дякуємо за ваш відгук та рекомендацію!
Дуже задоволена даним магазином канцтоварів! Замовляю вже не перший рік дітям для школи. Великий асортимент в одному місці, все чудової якості, швидке відправлення та доставка. Рекомендую!
Анастасія, щиро дякуємо вам за відгук та рекомендацію! Завжди раді постійним покупцям!
Все чудово. Рекомендую
Анна, щиро дякуємо за ваш відгук!
Надія, щиро дякуємо вам за відгук!
Все ок))
Тетяна, щиро дякуємо вам за відгук!