Отзывы о компании 12 Баллов канцтовары оптом и в розницу
Евгения В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена покупкою, купувала полотна та фарби на подарунок. Іменинниця дуже рада, буде також замовляти в цьому магазині. Ще був приємний бонус у вигляді невеличкого подарунка. Дякую 🫶
Комментарий продавца
Євгенія і вам щиро дякуємо за відмінний відгук! Так, у кожне замовлення додаємо різні бонуси.
Людмила М.
Отлично
Комментарий продавца
Людмила, дякуємо вам за відгук!
Юрій П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Юрій, дякуємо вам за відгук!
Ірина П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ірина, щиро дякуємо вам за відгук!
Світлана С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Игорь, дякуємо вам за відгук!
Валентина Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все як завжди на висоті. Мега швидка доставка. Не перший раз замовляю все супер. Дякую за подарунок
Комментарий продавца
Валентина, щиро дякуємо за ваш відгук! Завжди раді постійним покупцям!
Михайло В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Михайло, дякуємо вам за відгук!
Оксана Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Оксана, дякуємо за ваш відгук!
Тетяна Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Татьяна, дякуємо вам за відгук!
Ольга П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже гарний продавець! Вже не перший раз замовляю. Завжди додає маленькі презенти у замовлення. Приємно!
Дуже задоволена покупкою, купувала полотна та фарби на подарунок. Іменинниця дуже рада, буде також замовляти в цьому магазині. Ще був приємний бонус у вигляді невеличкого подарунка.
Дякую 🫶
Євгенія і вам щиро дякуємо за відмінний відгук! Так, у кожне замовлення додаємо різні бонуси.
Людмила, дякуємо вам за відгук!
Юрій, дякуємо вам за відгук!
Ірина, щиро дякуємо вам за відгук!
Игорь, дякуємо вам за відгук!
Все як завжди на висоті. Мега швидка доставка.
Не перший раз замовляю все супер.
Дякую за подарунок
Валентина, щиро дякуємо за ваш відгук! Завжди раді постійним покупцям!
Михайло, дякуємо вам за відгук!
Оксана, дякуємо за ваш відгук!
Татьяна, дякуємо вам за відгук!
Дуже гарний продавець! Вже не перший раз замовляю. Завжди додає маленькі презенти у замовлення. Приємно!
Ольга, щиро дякуємо за ваш відгук!