Отзывы о компании 12 Баллов канцтовары оптом и в розницу
Игор М.
Отлично
Не в первый раз.Всё супер!
Комментарий продавца
Игор, щиро дякуємо вам за відгук! Завжди раді постійним покупцям!
Лідія Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Лідія, дякуємо за ваш відгук!
Алла З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Алла, дякуємо вам за відгук!
Ольга П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже швидке і якісне обслуговування. Дякую за бонус.
Комментарий продавца
Ольга і вам щиро дякуємо за відмінний відгук! Так, у кожне замовлення додаємо різні бонуси.
Наталія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Наталія, щиро дякуємо вам за відгук!
Ирина П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ирина, щиро дякуємо за ваш відгук!
Єлизавета К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Класний лоток, швидко зібрали, зручно, що висуваються полочки. Нічим не поступається дорогим моделям. Купила додому, але шкодую, що не купила два одразу, ще куплю собі у кабінет. Дякую продавцю за якісний товар та за подаруночок, приємно)) Рекомендую продавця однозначно!
Комментарий продавца
Елизавета і вам щиро дякуємо за відмінний відгук та рекомендацію! Так, у кожне замовлення додаємо різні бонуси.
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую
Комментарий продавца
Леонтій, щиро дякуємо за ваш відгук!
Михайло А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Михайло, дякуємо вам за відгук!
Мар'яна Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую за фломастери, і подаруночок. Мені дуже приємно🥰
Не в первый раз.Всё супер!
Игор, щиро дякуємо вам за відгук! Завжди раді постійним покупцям!
Лідія, дякуємо за ваш відгук!
Алла, дякуємо вам за відгук!
Дуже швидке і якісне обслуговування. Дякую за бонус.
Ольга і вам щиро дякуємо за відмінний відгук! Так, у кожне замовлення додаємо різні бонуси.
Наталія, щиро дякуємо вам за відгук!
Ирина, щиро дякуємо за ваш відгук!
Класний лоток, швидко зібрали, зручно, що висуваються полочки. Нічим не поступається дорогим моделям. Купила додому, але шкодую, що не купила два одразу, ще куплю собі у кабінет. Дякую продавцю за якісний товар та за подаруночок, приємно)) Рекомендую продавця однозначно!
Елизавета і вам щиро дякуємо за відмінний відгук та рекомендацію! Так, у кожне замовлення додаємо різні бонуси.
Дякую
Леонтій, щиро дякуємо за ваш відгук!
Михайло, дякуємо вам за відгук!
Дуже дякую за фломастери, і подаруночок. Мені дуже приємно🥰
Мар'яна і вам щиро дякуємо за відмінний відгук!
🥰