Мольберт-планшет настільний "ROSA Studio" з ящиком, розмір 44x30x34см, формат А3

876,05 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RGPТ50064050
+380 (50) 739-80-80
Vodafone
- +380 (97) 739-80-80Киевстар
- +380 (63) 739-80-80Lifecell (Viber)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний мольберт планшет "ROSA Studio" розмір 44x30x34см, формат А3. для полотен від А4 до А3. Має 3 позиції нахилу робочої поверхні, що надає зручність у процесі роботи та планку-підставку, яка забезпечує опору для паперу, підрамника чи склеювання. Оснащений ящиком для зберігання паперу, фарб, пензлів, олівців, маркерів та інших інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настільний |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 44 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Висота | 34 мм |
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Так |
| Максимальная ширина холста | 297 мм |
| Максимальная длина холста | 420 мм |
- Ціна: 876,05 ₴


